U aksidentuan në aksin Sarandë-Gjirokastër, ja si është gjendja shëndetësore e turistëve italianë, shoqërohet autori

Një aksident u raportua ditën e sotme në aksin Sarandë-Gjirokastër. Gazetarja Shpresa Dine tha për “BalkanWeb” se makina që drejtohej nga një 19-vjeçar përplasi dy turistët italianë që po udhëtonin me motor.

Mësohet se dy turistët janë jashtë rrezikut për jetën, ndërsa po marrin trajtim mjekësor. Sakaq raportohet se shoferi i automjetit 19-vjeçari Orges Zhgabi është shoqëruar në polici.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts