U arrestuan gjatë operacionit ‘Tempulli’, sot iu komunikohet masa në gjykatën e Korçës

Në gjykatën e Korçës pritet të dalin sot para togave të zeza, të arrestuarit e operacionit policor “Tempulli”. Mësohet se të ndaluarit janë mbajtur në paraburgimin e Elbasanit dhe Peqinit.

Si rezultat i operacionit “Tempulli” u ndaluan:

ARRESTUAR NË FLAGRANCË
Renato Musollari
Mario Kodra
Grisild Tabaku
Benard Qelemeni
Olger Shulleri.

MASË “ARREST NË BURG”
Xhoni Alo
Edison Foto
Evis Qani
Fatjon Bedulla
Eduart Najtellari
Vasjan Ristollari
Nikolla Stamuli
Fatjon Xhambazi
Theodhoraq Thoma
Musolin Ymeri.

URDHRA NDALIMI:
Leonard Dervishllari
Dhimiter Buli
Endrit Afesllari
Naum Çobani
Erion Bardho
Andrea Barmashi
Marko Ziko
Klavio Prishtina
Dorian Beçka
Arjan Zengo
Denis Potgorija.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts