U bënë bashkë për Genc Fugën, nga Bora Zemani te Gentian Zenelaj, kush janë disa nga personazhet që kontribuan për operacionin e aktorit

u bene bashke per genc fugen nga bora zemani te gentian zenelaj kush jane disa nga personazhet qe kontribuan per operacionin e aktorit
u bene bashke per genc fugen nga bora zemani te gentian zenelaj kush jane disa nga personazhet qe kontribuan per operacionin e aktorit

Para dy ditësh aktori dhe regjisori Genc Fuga pësoi një goditje në tru, për të cilën duhet të merrte trajtim të menjëhershëm. E ndodhur në një situatë të tillë bashkëshortja e tij, Eni Jani, iu drejtua miqve, ndjekësve, të gjithë artdashësve dhe dashamirësve të asaj që ka përcjellë Genc Fuga në skenën shqiptare, me një apel për ndihmë për pagesën e operacionit.

Pagesa që i nevojitej aktorit u bë e mundur brenda pak orësh, madje edhe më shumë sesa duhej.

Ndër figurat publike që kontribuan ishin, Bora Zemani, Gentian Zenelaj dhe Holta Dulaku me nga 500 euro, vlera më e lartë. Por edhe të tjerë si Klajdi Haruni, Visjan Ukcenaj, Ardit Gjebrea, Lutfi Dervishi, etj./Panorama/

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts