U dhunua me sende të forta, efektivi i policisë në Shkodër u konfliktua me fqinjin

u dhunua me sende te forta efektivi i policise ne shkoder u konfliktua me fqinjin
u dhunua me sende te forta efektivi i policise ne shkoder u konfliktua me fqinjin

Efektivi i policisë Admir Okaj, i cili u dhunua me sende të forta në Shkodër dhe përfundoi në spital, në momentin e ngjarjes mesditën e sotme ishte jashtë orarit zyrtar të shërbimit.

Burime për Balkanweb bëjnë me dije se efektivi është zënë me fqinjin dhe për pasojë, është ndaluar edhe ky i fundit.

Dyshohet se shkak ka qenë një konflikt i çastit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts