U filmua duke ecur me vështirësi/ Këto janë këpucët që përdor Erdogan për të mbajtur ekuilibrin (FOTO + VIDEO)

Gjendja shëndetësore e Presidentit turk, Rexhep Taip Erdogan, ka qenë në fokus të mediave botërore këto ditë.

Një ditë më parë, mediat publikuan një video teksa lideri turk, shfaqej duke ecur me vështirësi dhe ndihmohej nga disa këpucë speciale.

  • foto galeri
  • foto galeri

Pikërisht, këtij aksesori i kanë kushtuar vëmendje mediat së fundmi.

Ata shkruajnë se këpucët e këtij lloji përdoren nga të moshuarit apo personat që kanë problem të qëndrojnë në këmbë.

Edhe në daljen e fundit publike, Erdogan, është shikuar që mezi qëndronte në këmbë dhe lëvizte me mjaft vështirësi.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.