U fut për t’u larë në det, ndërron jetë 68-vjeçari në Durrës

u fut per tu lare ne det nderron jete 68 vjecari ne durres
u fut per tu lare ne det nderron jete 68 vjecari ne durres

Një 68-vjeçar ka ndërruar jetë sot në spitalin e Durrësit. Sipas policisë, pasditen e sotme në Porto Romano, shtetasi H. D., 68 vjeç, banues në Durrës, sapo ka rënë në kontakt me ujin ka shfaqur probleme shëndetësore.

Familjarët dhe pushuesit e tjerë e kanë ndihmuar duke i dhënë ndihmën e parë dhe menjëherë është transportuar për në Spital por ka ndërruar jetë. Paraprakisht dyshohet arrest kardiak.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts