U gjet nga bashkëshortja pa shenja jete, 71-vjeçari në Kuçovë dyshohet se vrau veten

u gjet nga bashkeshortja pa shenja jete 71 vjecari ne kucove dyshohet se vrau veten
u gjet nga bashkeshortja pa shenja jete 71 vjecari ne kucove dyshohet se vrau veten

Kuçovë/Informacion paraprak

Më datë 26.02.2024, rreth orës 13:15, në fshatin Perondi, Kuçovë është gjetur nga bashkëshortja pa shenja jete, dyshohet i vetëvarur shtetasi H. B., 71 vjeç.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts