U gjet pa shenja jete brenda banesës së tij, 60-vjeçari dyshohet se…

u gjet pa shenja jete brenda baneses se tij 60 vjecari dyshohet se
u gjet pa shenja jete brenda baneses se tij 60 vjecari dyshohet se

Një i moshuar është gjetur pa shenja jete ditën e sotme brenda banesës së tij në lagjen nr.1 në Pogradec.

Sipas informacioneve nga policia 60-vjeçari E. P. Dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale pasi vuante nga probleme shëndetësore të lidhura me zemrën.

Sakaq, grupi hetimor ka nisur punën për dokumentimin e plotë dhe zbardhjen e rastit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts