U liruan sot nga paraburgimi në Serbi, del foto e parë e tre policëve të Kosovës

Sekretari në zyrën ndërlidhëse të Kosovës në Beograd, Fatmir Haxholli, ka publikuar foton në krah të tre policëve që u mbajtën në paraburgim në Serbi që nga data 14 qershor. Rifat Zeka, Beqir Sefi dhe Mustafë Shemi, u kapën nga forcat serbe më 14 qershor brenda territorit të Kosovës dhe deri më sot u mbajtën […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts