U mbyt në Durrës rreth një muaj më parë, gjendet në Kroaci trupi i pajetë i 40-vjeçarit Aurel Ndoni

u mbyt ne durres rreth nje muaj me pare gjendet ne kroaci trupi i pajete i 40 vjecarit aurel ndoni
u mbyt ne durres rreth nje muaj me pare gjendet ne kroaci trupi i pajete i 40 vjecarit aurel ndoni

Trupi i një 40-vjeçari i mbytur para dy muajsh në zonën e Porto Romanos dhe i zhdukur është gjetur në brigjet e Kroacisë.

Aurel Ndoni, po peshkonte kur ra në ujë rreth një muaj më parë.

Ndoni ishte duke peshkuar së bashku me të vëllanë dhe një person tjetër, dhe dyshohet se ka rrëshqitur duke rënë në ujë, por nuk ka mundur të dalë nga deti pasi është tërhequr nga rryma.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts