U nda me Elia Zaharinë? Princ Leka reagon për herë të parë zyrtarisht dhe shuan dilemat: Kemi vendosur që…

u nda me elia zaharine princ leka reagon per here te pare zyrtarisht dhe shuan dilemat kemi vendosur qe

Princ Leka ka shuar përfundimisht dilemat rreth ndarjes me bashkëshorten e tij, Elia Zaharia. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Princ Leka deklaron publikisht se martesa ka marrë fund dhe se të dyja palët kanë rënë dakord ta zgjidhin atë në gjykatë.

Fb8a2409 3840 44af A51f 57939e801305
Fb8a2409 3840 44af A51f 57939e801305
Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts