U nda nga jeta në moshën 72-vjeçare, mbahen homazhe në nder të ish-drejtorit të policisë

Policia i jep sot lamtumirën e fundit ish Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Fadil Canaj. Homazhet zhvillohen sot prej orës 10 deri në 12 në drejtorinë e përgjithshme të policisë.

Fadil Canaj u nda nga jeta një ditë më pare në moshën 72-vjeçare.

Ai ka mbajtur detyra të rëndësishme si shef i Policisë në Durrës, Drejtor i Policisë në Tiranë, Drejtor i Përgjithshëm i Policisë, zv/ministër i Brendshëm dhe shef kabineti i disa ministrave në vitet 2000-2005.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts