U qëllua me thikë pasi ndërhyri për të shuar një konflikt, Balla viziton në spital efektivin e plagosur, ja gjendja e tij

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka vizituar sot në spital efektivin e policisë që u plagos mbrëmjen e së martës në Pilur, pasi ndërhyri për të shuar një konflikt mes disa personave.

Nga spitali i Vlorës, ministri Balla deklaroi se efektivi Redin Çaushaj ndodhet tashmë jashtë rrezikut për jetën

“Efektivi është nën kujdes intensiv. Jemi më të qetë pasi është jashtë rrezikut për jetën”, deklaroi Balla.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts