U raportua për të shtëna me armë në Sarandë, policia sqaron ngjarjen: Nuk ka shkëmbim zjarri, një person…

Policia ka sqaruar ngjarjen në Sarandë, ku u raportua për të shtëna me armë zjarri dhe një të plagosur.

Sipas policisë nuk ka pasur shkëmbim zjarri, por një person ka shkrepur aksidentalisht armë.

Bëhet fjalë për 23-vjeçarin Klaudio Qendros , të cilit dyshohet t’i jetë shkrepur arma aksidentalisht.

Gjithashtu sqarohet se nuk ka të plagosur, por autori ka braktisur menjëherë mjeti dhe është larguar me vrap.

Sakaq shërbimet e policisë janë vënë në ndjekje të tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts