U raportua se u gjet më pas u mohua! Kontradikta për helikopterin e presidentit iranian që u rrëzua. Mister fati i tij dhe ministrit të jashtëm  

u raportua se u gjet me pas u mohua kontradikta per helikopterin e presidentit iranian qe u rrezua mister fati i tij dhe ministrit te jashtem
u raportua se u gjet me pas u mohua kontradikta per helikopterin e presidentit iranian qe u rrezua mister fati i tij dhe ministrit te jashtem

Adresa: Rr.”Panorama” (prapa shkolles “Harry Fultz”). Nd.3, H.14, Ap.3, Njesia bashkiake nr.9, Kodi postar 1016, Tirane.

Website: www.panorama.com.al
NIPT: K22112005E

Për reklama në gazeta “Panorama”, të kontaktoni te:
Sekretaria: 042403207
Agjente Marketingu
Erinda Topi: 0688019400

Privacy Policy
Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts