U ribashkua me të birin pas rreth 1 jave, e ëma reagon mes lotësh. Pyetet nëse do t’i lejojë gjyshërit ta takojnë sërish

u ribashkua me te birin pas rreth 1 jave e ema reagon mes lotesh pyetet nese do ti lejoje gjysherit ta takojne serish
u ribashkua me te birin pas rreth 1 jave e ema reagon mes lotesh pyetet nese do ti lejoje gjysherit ta takojne serish

E ëma e 3-vjeçarit në Durrës nuk pati shumë për të thënë pasi u ribashkua me të birin pas rreth një jave që kurse gjyshërit e “rrëmbyen” atë me qëllim për ta mbajtur vetë. “Shumë faleminderit policisë dhe mediave”, tha gruaja.

E pyetur nga gazetarët nëse do t’i lejonte gjyshërit ta takonin sërish fëmijën, Ile Gjuni nuk pati ndonjë përgjigje konkrete. “E di prokuroria, e di gjykata!”, tha ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts