U rikonfirmua si kryetar me mbi 16 mijë vota, Basha mbërrin në PD zyrtare (VIDEO)

u rikonfirmua si kryetar me mbi 16 mije vota basha mberrin ne pd zyrtare video
u rikonfirmua si kryetar me mbi 16 mije vota basha mberrin ne pd zyrtare video

Lulzim Basha është zgjedhur kreu i ri i Partisë Demokratike me 16 196 vota.

Pas përfundimit të këtij procesi zgjedhor, dhe publikimit të rezultateve përfundimtare nga Komisioni Zgjedhor, Basha ka mbërritur në selinë e PD.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts