U rrëmbyen dhe mbajtën në burg nga Serbia. presidentja Osmani takim me 3 policët kosovarë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur në një takim tre policët që ishin rrëmbyer dhe mbajtur në burg nga Serbia para disa ditësh. Ajo u ka uruar atyre mirëseardhjen në Kosovë si edhe ka falënderuar gjithë Policinë e Kosovës për angazhimin e tyre të vazhdueshëm. “Policia e Kosovës është institucioni kyç për integritetin territorial […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts