U rrëzua me avion privat në liqen, ndërron jetë ‘Tarzani’ në moshën 58-vjeçari

SHBA

Aktori i mirënjohur amerikan, Joe Lara ndërroi jetë ditën e sotme pas një aksidenti meavion.

Ai me gruan e tij dhe disa  të tjerë kishin marrë një avion privat që përfundoi në liqen.

Lara do të mbahet mend për interpretimin e rolit të Tarzanit si aktor në film. Ditën e djeshme Lara festoi 58-vjetorin kurse një ditë më pas gjeti vdekjen tragjikisht.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *