U vra në atentat në Vlorë, zbulohet e shkuara kriminale e viktimës. Në 2005 i akuzuar për vjedhje me pasojë vdekjen

u vra ne atentat ne vlore zbulohet e shkuara kriminale e viktimes ne 2005 i akuzuar per vjedhje me pasoje vdekjen
u vra ne atentat ne vlore zbulohet e shkuara kriminale e viktimes ne 2005 i akuzuar per vjedhje me pasoje vdekjen

Vlora është tronditur mbrëmjen e sotme nga një atentat të bërë ndaj 41-vjeçari Leartiad Lekaj (Kekaj).

Gazetari Enrik Mehmeti tha për “BalkanWeb” se  viktima nuk ishte i panjohur për drejtësinë, pasi më herët në dhjetor të vitit 2005, ai ishte marrë si i pandehur për kryerjen e veprës penale të vjedhjes me pasojë vdekjen, të kryer në bashkëpunim me shtetasin Fjodor Mezyraj.

Kjo lë të kuptohet se vrasja e ndodhur ditën e sotme mund të jetë kryer për motive hakmarrjeje, ndërkohë po punohet për zbardhjen e plotë të saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts