U vra në sy të bashkëshortit dhe të dy fëmijëve të mitur, momenti kur lëvizet nga vendngjarja mjeti 33-vjeçares në Prishtinë

U vra në sy të bashkëshortit dhe të dy fëmijëve të mitur, momenti kur lëvizet nga vendngjarja mjeti 33-vjeçares në Prishtinë

Pamjet që shihni (Klikoni KËTU) tregojnë momentin kur makina e Liridona Murselit, gruaja e ish-këshilltarit të Behgjet Pacollit, mbeti e vrarë gjatë një tentative grabitjeje, largohet nga vendngjarja. Bëhet fjalë për mjetin tip BMW, i cili largohet nga vendi i ngjarjes me një karroterc. Kujtojmë se dje, 33-vjeçarja është vrarë në automjet, në sy të […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts