“Udhë të mbarë në bunkerin anti-amerikan”, Bardhi i përgjigjet Bashës: Ftesa ime për të, është që të…

udhe te mbare ne bunkerin anti amerikan bardhi i pergjigjet bashes ftesa ime per te eshte qe te
udhe te mbare ne bunkerin anti amerikan bardhi i pergjigjet bashes ftesa ime per te eshte qe te

Ndërsa Lulzim Basha deklaroi se i uron “udhë të mbarë në bunkerin anti-amerikan” Gazment Bardhit pas mbledhjes së sotme me 43 deputetë të opozitës, ky i fundit i është përgjigjur para gazetarëve, pas përfundimit të mbledhjes.

Bardhi u shpreh se nuk ka koment, por e fton që t’i rikthehet misionit opozitar.

“Nuk kam asnjë koment, ftesa për Bashën është t’i rikthehet misionit si opozitar. Apeli im është të reflektojë për momentin që ndodhet Shqipëria dhe që mosfunksionimi i opozitës mund t’i shkaktojë vendit”, tha ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts