Uji deri në brez, polici shpëton shoferin e zënë ‘kurth’ në makinë

09:57 19/09/2023

Një polic në Atlanta, SHBA i shpëtoi jetën një shoferi i cili kishte ngecur në një zonë të përmbytur.

Policia pikasi një makinë të zhytur në ujë brenda së cilës ndodhej një burrë. Njëri prej tyre u fut në ujin që i arrinte deri në brez dhe përdori shkopin e tij për të thyer dritaren e makinës.

Uji ishte kaq i thellë sa makina po lundronte dhe dyert nuk mund të hapeshin.

Sic shihet edhe në video, polici e ndihmon shoferin që të dalë nga dritarja. Në një segment tjetër të videos, ai e shoqëron për në makinën e policisë./tvklan.al


Të ngjashmeBurimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne :bopta sotwww.botasot.al

Spread the love

Similar Posts