“Ule sëpatën o çun”/ Zbulohen detaje të reja nga operacioni për neutralizimin e 35-vjeçarit në Maminas, vuante nga depresioni dhe…

ule sepaten o cun zbulohen detaje te reja nga operacioni per neutralizimin e 35 vjecarit ne maminas vuante nga depresioni dhe
ule sepaten o cun zbulohen detaje te reja nga operacioni per neutralizimin e 35 vjecarit ne maminas vuante nga depresioni dhe

Detaje të reja janë zbuluar për ngjarjen në Maminas, ku 35-vjeçari Eduart Hoxha dhunoi të atin dhe më pas kërcënoi ta vriste atë me sëpatë, çka u shmang falë ndërhyrjes së efektivëve të RENEAS.

Gazetarja Klodiana Haxhiraj raporton se operacioni ka zgjatur rreth 6 orë dhe se sipas burimeve në radhët e policisë, 35-vjeçari vuante nga depresioni.

Pak më parë mbi rastin ka reaguar edhe ministri Taulant Balla, i cili publikoi pamje nga operacioni.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts