Ulen infektimet me Covid-19 në Greqi, 17 humbje jete në 24 orë

Janë ulur ndjeshëm rastet e reja me Covid-19 në Greqi. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 1,852 raste të reja ndërsa 17 persona kanë humbur jetën.

Pranimi i pacientëve të rinj Covid-19 në spitalet e territorit nuk ka pësuar rritje

Kujtojmë se kemi një ulje prej 1 mijë raste në krahasim me ditën që lamë pas ku u regjistruan 2768 raste.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.