Ulen shifrat e infektimeve nga Covid-19 në Kosovë, asnjë humbje jete në 24 orë

Janë ulur shifrat e infektimeve me Covid-19 në Kosovë. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 269 raste nga 352 që ishin ditën e djeshme.

Ndërkohë  nuk është regjistruar asnjë viktimë.

Bëhet e ditur se edhe 25 persona janë shëruar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.