“Unë jam Fatos Nano dhe mbrapa më vjen historia”/ Salianji poston videon ku Rama e kritikonte: Me të gjitha simptomat që edhe vetë ka përqeshur!

SHPËRNDAJE

Edi Rama është në fund! Me të gjitha simptomat që edhe vetë ka përqeshur!

41fSTw6l

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike në Korçë, Ervin Salianji ka postuar një video të kryeministrit Edi Rama, mbi deklaratat që ai bënte dikur dhe tani.

Rama thotë se kërkon një mandat të tretë jo për vete por për emrin e tij, ndërsa dikur kundërshtonte Fatos Nano, i cili thoshte se “jam Fatos Nano dhe pas më vjen historia”.

“Edi Rama është në fund! Me të gjitha simptomat që edhe vetë ka përqeshur!”- shkruan Salianji ndërsa poston videon.

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.