Vajza e Putin mbyll rrjetet sociale

14:08 08/03/2022

“FĂ«mija i dashur” dhe vajza e supozuar e Vladimir Putinit, 18-vjeçarja Luiza Rozova ka mbyllur papritur llogarinĂ« e saj nĂ« rrjetet sociale pas valĂ«s sĂ« fyerjeve mbi sulmin  rus tĂ« UkrainĂ«s.

QĂ« kur Putini urdhĂ«roi sulmin, Luiza Rozova, studente nĂ« ShĂ«n PetĂ«rburg, ishte pĂ«rballuar me shumĂ« postime armiqĂ«sore nĂ« rrjetet sociale, çka ka bĂ«rĂ« qĂ« ajo tĂ« fshinte llogarinĂ« e saj nĂ« Instagram. NjĂ« prej tyre i shkruante: “A jeni ulur nĂ« bunker? Si miu?”, ndĂ«rsa tĂ« tjerĂ« postuan emoji tĂ« flamurit tĂ« UkrainĂ«s.

Luiza është vajza e pastrueses, e kthyer në multimilionere, Svetlana Krivonogikh, 45 vjeçe, tani bashkëpronare e një banke të madhe ruse, një nga gratë më të pasura të vendit.

Kjo vjen mes pretendimeve se Putini ka fshehur anëtarët e familjes së tij në një bunker luksoz në një qytet nëntokësor në Siberi, i projektuar për mbrojtje në rast të një lufte bërthamore.

Klan News

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.