Vajza e tij ka ditëlindjen, Presidenti Meta i bën urimin e veçantë dhe publikon këto foto
meta era vajza

Për presidentin e vendit, Ilir Meta sot është një ditë e veçantë pasi vajza e tij feston ditëlindjen.

Kreu i shtetit përmes një postimi në rrjetet sociale, ka publikuar një urim special për Erën.

“Edhe 100 pranvera të reja për Erën!” shkruan presidenti në postimin në Facebook, shoqëruar edhe me dy foto të tyre e me një emoji zemër në fund.

Në fotot e publikuara nga kreu i shtetit, ata shihen të dy duke u përqafuar teksa argëtohen me dëborën.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.