“Vajzat bënin luftë për mua”- Playboy Adil Rami tregon si i ndryshoi jeta pasi u bë futbollist dhe për akuzat e Pamela Anderson: Kam vuajtur për dy vite, por …

Ish-mbrojtësi i Milan dhe playboy, Adil Rami ka folur hapur për jetën e tij private, pasi u bë i famshëm dhe sesi femrat luftonin për ta pasur atë.

adil rama pamela anderson

“Në fillim të karrierës sime doja të dilja me shumë vajza çdo javë, luaja me imazhin tim prej playboy. Por mosha dhe pjekuria më bënë ti them vetes ‘mjaft’. I imi, ishte një gabim që të rinjtë nuk duhet ta bëjnë, por është e vështirë që të rezistosh në një botë plot me tundime”, tha ish-futbollisti.

Pamela Anderson adil

Adil Rama u shpreh se bota e futbollit I hapi dyer që vështirë se janë të arritshme për njerëzit e thjeshtë.

“Kur fitoni reputacionin e një futbollisti, e gjeti veten me dhjetra vajza panë vetes. Më donin për atë që isha, theksin tim të anglishtes. Ato luftonin për mua.”

Pamela Anderson adil1

Ish-lojtari foli edhe për marëdhënien me aktoren e njohur, Pamela Anderson, duke iu përgjigjur akuzave të saj, e cila e ka quajtur francezin “një përbindësh”.

pamela-anderson3

“E di se çfarë dëshironte ajo të arrinte duke më akuzuar. Donte të më shkatëronte, veçanërisht duke pasur parasysh bashkëpunimin time me shoqatat për mbrojtjen e grave të dhunuara. Kurrë nuk ngriti padi. Për dy vite kam vuajtur, njerëzit kanë thënë gënjeshtra për mua. Kam video e foto që i hedhin poshtë këto pretendime. Por tani ajo është e kaluara ime dhe s’dua t’I kthehem më.”

pamela-anderson

Pas ndarjes nga fituesi i Kupës së Botës, Pamela Anderson e akuzoi për dhunë, si edhe u shpreh se ai bënte një jetë të dyfishtë gjatë marrëdhënies së tyre 2-vjeçare”

/Panoramaplus.al

pamela anderson adil rami5 pamela anderson adil rami4

Pamela Anderson and Adil Rami attending the ceremony for the UNFP Trophy Awards at Pavillon d'Hermenonville in Paris, France on May 19, 2019. Photo Laurent Zabulon/ABACAPRESS.COM
Pamela Anderson and Adil Rami attending the ceremony for the UNFP Trophy Awards at Pavillon d’Hermenonville in Paris, France on May 19, 2019. Photo Laurent Zabulon/ABACAPRESS.COM

pamela anderson adil rami2 pamela anderson adil rami1

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.