Vala e re e zbritjeve në dyqanin Fashion&Friends

Brandet Replay, Liu Jo, SuperDry, Scotch&Soda, Desigual, Premiata, Miss Sixty, Camper, Ugg dhe Inuikii këto ditë kanë një zbritje të veçantë shtesë prej -20% në koleksionin e Pranverë/Verës 2023, i cili ka aktualisht çmime të ulura.

Oferta është në fuqi nga data 26 deri në 31 Gusht në dyqanin multibrand Fashion&Friends, i cili ndodhet në katin 0 në qendrën tregtare Tirana East Gate.

Përdorni këtë mundësi për të rifreskuar garderobën tuaj me artikuj klasik të modës, të cilëve do ju riktheheni gjithmonë, ose aksesorë tërheqës nga brandet e njohura botërore.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts