Vala e të nxehtit në Spanjë/ Burri vrapon për t’i shpëtuar zjarrit me rrobat në flakë, pamjet dramatike (Video)

vala e te nxehtit ne spanje burri vrapon per ti shpetuar zjarrit me rrobat ne flake pamjet dramatike video
vala e te nxehtit ne spanje burri vrapon per ti shpetuar zjarrit me rrobat ne flake pamjet dramatike video

Pamjet dramatike tregojnë një burrë duke i shpëtuar një zjarri në Tábara, në veriperëndim të Spanjës.

Angel Martin Arjona kishte gërmuar një llogore për të ndaluar një zjarr që të arrinte në qytetin e tij kur flakët u mbyllën mbi të dhe ai duhej të ikte.

Ai u dërgua në spital me djegie të rënda, tha miku i tij Juan Lozano për Reuters. Burri shihet teksa vrapon dhe rrobat i ka në flakë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts