Vanda Nara dhe pasioni për kuajt, ja kur ka kalëruar për herë të parë…


Vanda Nara është një personazh që mbetet gjithnjë në qendër të vëmendjes. Modelja argjentinase, e cila është njëkohësisht bashkëshortja dhe agjentja e futbollistit Mauro Ikardi, qëndron rregullisht në faqet e para të kronikave rozë. Ndonëse nënë e 5 fëmijëve, Vanda mbetet në superformë fizike, ndërsa pozat e saj në “Instagram” janë tepër provokuese.

dfgdfgdfgdfgg

Ndërkohë, mes publikimeve të shumta në rrjetet sociale, tërheqin vëmendje foto pranë kuajve, të cilët Vanda duket se i ka shumë për zemër. Një pasion i fshehtë i modeles, që shumë pak njerëz e njihnin, para së të bëhej publik gjatë këtyre 2-3 viteve të fundit.

sdfdfdfdfd

E vështirë të përcaktosh kohën e saktë të lindjes së dashurisë mes Vandës dhe kuajve, por mendohet se kjo ka qenë një traditë familjare për të. Traditë të cilën modelja e ka dërguar përpara dhe tashmë ka ndërtuar fermën e saj për kafshët fisnike.

dfgdfggdfgd

Seksbomba argjentinase tani ndan shpeshherë foto në rrjetet sociale, teksa shfaqet duke kalëruar apo duke pozuar pranë kuajve, madje në disa raste edhe krejtësisht nudo. Imazhe të cilat marrin qindra mijëra pëlqime nga fansat e shumtë.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.