Vapa e madhe dhe rënie e sheqerit, lojtari shqiptar rrëzohet përtokë në përfundim të ndeshjes


Në ndeshjen ku Dinamo e Zagrebit arriti të triumfojë 1-0 ndaj Goricas në kampionatin kroat falë një autogoli të ish-mbrojtësit të Tiranës, Albi Doka ka ndodhur diçka e pazakontë.

KASTRATI

Mesfushori kosovar, Lirim Kastrati në përfundim të ndeshjes është shtrirë përtokë si pasojë e rënies së imunitetit nga nxehtësia e madhe dhe rënies së sheqerit.

E menjëhershme ka qenë ndërhyrja e mjekëve ku shkuan për ta përmendur yllin kosovar.

Sipas mediave kroate, Kastrati është shtrirë përtokë për shkak të vapës së madhe dhe rënies së sheqerit.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.