Vasili nxjerr videon: Rama lavdëron me gjithë forcën vetëm ata që grabisin pa mëshirë paratë e taksave të shqiptarëve

vasili nxjerr videon rama lavderon me gjithe forcen vetem ata qe grabisin pa meshire parate e taksave te shqiptareve
vasili nxjerr videon rama lavderon me gjithe forcen vetem ata qe grabisin pa meshire parate e taksave te shqiptareve

TIRANË

Nënkryetari i Partisë së Lirisë Petrit Vasili ka publikuar një video me deklaratat e kryeministrit Edi Rama për dy ish-ministrat Saimir Tahiri dhe Ilir Beqja.

Vasili deklaron se Rama lavdëron me gjithë forcën vetëm ata që shkatërrojnë interesin publik dhe grabisin paratë e shqiptarëve.

“Edi Rama lavdëron me gjithë forcën vetëm ata, që prekin dhe shkatërrojnë interesin publik dhe grabisin pa mëshirë paratë e taksave të shqiptareve.
Ndaj Edi Rama është krenar me këta se ngjajnë si dy pika uji me atë vetë!
Dhe koha po e provon çdo ditë dhe do ta provojë akoma më shumë….!!”, shkruan Vasili.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts