Vau i Dejës, numërohen 5 kuti nga 53 në total/ Kandidati i PS-së kryeson me 69 vota

Vijon procesi i numërimit edhe në Vaun e Dejës, ku nga 53 kuti në total, deri më tani janë numëruar 5 prej tyre.

Sipas rezultateve paraprake nga KQZ, kandidati i PS Kristian Shkreli ka marrë deri më tani 656 vota, ose 49.70 %.

Sakaq kandidati i Bashkë Fitojmë, Zef Hila ka marrë 587 vota ose 44.47 %.

Vaudejes
Vaudejes

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Spread the love

Similar Posts