Vazhdon të jetë i lartë numri i infektimeve me Covid-19 në Kosovë, një humbje jete në 24 orë

Numri i infektimeve me Covid-19 në Kosovë vazhdon të jetë i lartë.

70 raste të reja janë konfirmuar në 24 orët e fundit ndërsa 1 person ka humbur jetën.

Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë, përmes një infografike të publikuar në faqen zyrtare.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *