Vdes një 31-vjeçar i burgosur në spital, çfarë thotë policia

Një i ri i burgosur ka ndërruar jetë në spitalin e Pejës. Shërbimi Korrektues i Kosovës (SHKK) ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur të shtunën. Sipas njoftimit, viktima është 31-vjeçari me inicialet M.K. I njëjti thuhet se është pranuar në Qendrën e Paraburgimit në Pejë me datë 14.04.2023 dhe se nuk ka qenë më parë […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts