Veliaj: Ka 4 orë që kutitë presin të numërohen, Saliu dhe salinjtë lokale të sillen si të rritur e të përballen me verdiktin e popullit

veliaj ka 4 ore qe kutite presin te numerohen saliu dhe salinjte lokale te sillen si te rritur e te perballen me verdiktin e popullit
veliaj ka 4 ore qe kutite presin te numerohen saliu dhe salinjte lokale te sillen si te rritur e te perballen me verdiktin e popullit

Drejtuesi politik i qarkut të Tiranës Erion Veliaj i ka bërë thirrje opozitës që të çojë numëruesit e votave në Rrogozhinë. Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj nënvizon se ka qëndruar larg terrenit e qendrave të votimit sot në Rrogozhinë për të evituar çdo keqkuptim e respektuar heshtjen zgjedhore. 

“Dhe pse drejtues politik i PS për qarkun Tiranë, kam qëndruar larg terrenit e qendrave të votimit sot në Rrogozhinë për të evituar çdo keqkuptim e respektuar heshtjen zgjedhore! 

Por tani që ka 4 orë që kutitë presin të numërohen, Saliu dhe salinjtë lokale duhet të sillen si të rritur, e të përballen me verdiktin e popullit të cilin e ftuan gjithë ditën të shprehet kundër të majtës, kundër zhvillimit e kundër perëndimit! 

Shoku Sali – më mirë një fund i tmerrshëm, se një tmerr pafund! Sill numëruesit e vazhdo mbaj peng të tutë, por jo një qytet të tërë si një humbës idhnak toksik”, deklaron Veliaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts