Veliaj takon kryetarin e komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj

veliaj takon kryetarin e komunes se prizrenit shaqir totaj
veliaj takon kryetarin e komunes se prizrenit shaqir totaj

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj priti në një takim të veçantë kryetarin e komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj.

Përmes një postimi në rrjete sociale, kryebashkiaku Veliaj shkruan: “I lumtur të mikprisja kryetarin e komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj. Së bashku diskutuam për më shumë bashkëpunime të frytshme në familjen e madhe të UBSHR.

Gjatë festave të nëntorit, ju pres sërish në Tiranë për të festuar me të gjitha qytetet shqipfolëse “Ditën e Flamurit”.”

Unioni i Bashkive Shqiptare në Rajon u themelua në vitin 2016 në Tiranë, ku aderojnë shumë bashki dhe komuna nga trevat shqiptare në rajon.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts