Veliaj uron besimtarët mysliman: Agjërim të mbarë dhe një Ramazan të bekuar plot dritë e paqe

veliaj uron besimtaret mysliman agjerim te mbare dhe nje ramazan te bekuar plot drite e paqe
veliaj uron besimtaret mysliman agjerim te mbare dhe nje ramazan te bekuar plot drite e paqe

TIRANE

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj me anë të një mesazhi në rrjetet sociale u ka drejtuar një urim të gjithë besimtarëve për muajin e shenjtë të Ramazanit.

“MIRËMËNGJES ????????
dhe me nisjen e Muajit të Ramazanit, muajit të sakrificës, adhurimit, bamirësisë dhe solidaritetit, ju uroj agjërim të mbarë dhe një Ramazan të bekuar plot dritë e paqe”, shkruan Veliaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts