Vendimi/ Shkarkohet nga detyra shefi i komisariatit në Delvinë

Shkarkohet nga detyra Shefi i Komisariatit të Delvinës, Armando Zoga. Zoga është liruar nga detyra e shefit dhe është emëruar specialist në departamentin e policisë së përgjithshme.

Shkarkimi vjen nga vendimi i Drejtorit të Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku.

Ende nuk dihet shkaku i shkarkimit të tij nga detyra.

Delvine
Delvine

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts