Vera vjen me 1000 oferta çdo ditë në Megatek!

Kjo verë na tregoi që gjërat më të bukura bëhen në momentin e fundit ndaj mos u shqetësoni nëse ju ka kapur të papërgatitur. Megatek nuk ndalet edhe këtë sezon, çdo ditë sjell për ju 1000 oferta të reja për të gjithë muajin korrik. Po po e degjuat saktë, jo 10, as 100 por plot 1000.

Lini çdo gjë që keni në shtëpi, sepse verë, plazh dhe produkte të reja në ofertë është kombinimi më i mirë për pushime fantastike. Zbritje për të gjithë artikujt e plazhit, çadra, shezlone, shtroje plazhi dhe pishina deri në 54% ulje. Pluskoni mbi dallgët e detit edhe duke kursyer me dyshekët më cool të sezonit. Dhe për fotot më të bukura në plazh, merrni cantat, kapelet dhe aksesorët personalë më të veçantë.

Megatek nuk harron as argëtimin e fëmijëve të cilët adhurojnë të qëndrojnë me orë të tëra në ujë ndaj nxitoni të kapni ofertën më të mirë për komerdaret dhe lojërat e ndryshme për ta.

Ju vetëm përcaktoni destinacionin, merrni makinën dhe ndalesën e parë bëjeni në Megatek që valixhes suaj të pushimeve mos t’i mungojë asnjë produkt.

Nëse nuk doni të humbisni asnjë ditë për të marrë rrezet e diellit dhe pasi të ktheheni nga pushimet, Megatek ka menduar dhe për hapësirën e jashtme të shtëpisë suaj. Përfitoni nga uljet deri në 49% për produktet e arredimit të jashtëm.

E ndërkohë që temperaturat rriten nxitoni t’i siguroni vetes freskinë për të gjithë ditët e nxehta me produktet e kondicionimit dhe ventilimit deri në 51% ulje.

Shtoji verës ngjyra të reja, nxito të përfitosh nga super ofertat vetëm në Megatek.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts