Vetëm 3 raste, Kosova regjistron shifra minimale, asnjë viktimë nga COVID-19

KOSOVA

Kosova ka regjistruar vetëm 3 raste të reja nga COVID-19 në 24 orët e fundit. Ndërkohë asnjë viktimë nuk ka pasur.

Në total u kryen 1 mijë e 859 testime teksa shifrat në Kosovë po shkojnë drejt zeros.

9 persona e kanë fituar betejën së fundmi me COVID-19.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.