Vetëm 72 orë brenda BBV/ Egla kundër ‘zhveshjes’ së Julit: I qëndroj asaj që thashë, këtu s’jam në shfaqje

vetem 72 ore brenda bbv egla kunder zhveshjes se julit i qendroj asaj qe thashe ketu sjam ne shfaqje

21:30 – 16.01.2024

Vetëm 72 orë brenda BBV/ Egla kundër ‘zhveshjes’ së Julit: I qëndroj asaj që thashë, këtu s'jam në shfaqje

vetem 72 ore brenda bbv egla kunder zhveshjes se julit i qendroj asaj qe thashe ketu sjam ne shfaqje
vetem 72 ore brenda bbv egla kunder zhveshjes se julit i qendroj asaj qe thashe ketu sjam ne shfaqje

Egla Ceno duket se sapo ka hyrë ka patur përballjet e saj të para.

Fillimisht ajo e ka nisur me Julin, që mbrëmjen e parë ku i ka kërkuar që të mos dal me mbathje në dhomën e gjumit.

Ndërkohë që ditën e parë të qëndrimit në shtëpi Egla nuk i ka ndalur kritikat, ndaj bezdisjes që ky i fundit i ka shkaktuar gjatë natës.

Pikërisht kjo çështje është diskutuar në spektaklin e së martës.

Egla: Një njeri që është mësuar të mos rrijë me shumë njerëz rrotull, ndihem shumë e hallakatur, jam mësuar të rri në një vend në kontroll gjithmonë, unë jam shumë e përgatitur, por nuk e ndihmoj dot vetë apo të tjerët në disa rregulla që nëse qëndron në një komunitet duhen respektuar.

Juli: I ka shërbyer si leksion se tani dalin të gjithë me mbathje dhe s’i bën përshtypje.

Egla: Nuk dalin me mbathje. Unë do t’i rri asaj që thashë. Duke qenë shumë veta në një dhomë që flemë, komunitet i ri, e kam thënë në klip brenda dhomës së rrëfimit, unë këtu nuk jam në një shfaqje, jam në një bashkëjetesë.

Juli: Nuk ka qenë tendencë.

Sara: Këtu duhet të bëhesh gati për gjithçka, mbathjet është minimali.

Egla: Ti zgjidhim një nga një hallet.

Sara: Juli e ka bërë për ta përgatitur Eglën..

Heidi: Ajo është femër që është me edukatë, e kuptoj këndvështrimin e Eglës.

Meri: Nuk e kam parë të axhituar, kam shumë respekt, instikti për t’u ushqyer më bëri të pyes. Ka ato disbalancat e veta, mendoj që është një njeri shumë pozitiv, unë e pranoj ashtu siç është, më pëlqen.

Ndërkohë që një tjetër përballje që është diskutuar ka qenë edhe ajo e Eglës dhe Meritonit.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts