Vetting-u në polici, shkarkohet ish-drejtori i shërbimeve mbështetëse në DPPSH

vetting u ne polici shkarkohet ish drejtori i sherbimeve mbeshtetese ne dppsh

Theodhori Gravani shkarkohet nga vetting-u. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetari Igli Çelmeta.

Gravani ka shërbyer si drejtor i shërbimeve mbështetëse në DPPSH.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts