VIDEO/ A kishte veshur të brendshme? Gazetares sportive i ndodh incidenti i papritur në studio


Prezantuesja e njohur e RAI-t, Paolo Ferrari, përfundoi në qendër të vëmendjes së mediave rozë, në Itali dhe jo vetëm.

tak-tile-1-770x470

E veshur me fustan të zi prezantuesja seksi, shihet në studio teksa kryqëzon këmbët dhe fustani i papërshtatshëm ka bërë që pjesët intime të duken në emision. Ky incident ka bërë xhiron e internetit në rrjetet sociale, teksa të shumtë ishin shikuesit që menduan se Paola nuk kishte veshur të brendshme.

Por në një reagim të bërë së fundmi, 60-vjeçarja e ka mohuar këtë gjë. “Ajo është bërë virale, ata po përdorin më shumë VAR-in (për këtë incident), më shumë sesa në Kampionatin Europian. Ndodhi, por asnjë nuk është serioze”, u shpreh prezantuesja.

Disa shikues, gjithashtu menduan se panë një tatuazh të një flutur, në pjesën intime, por në lidhje me këtë hipotezë Ferrari tha: “Unë mund t’ju siguroj se nuk kam një flutur të tatuazhuar, nuk fluturoj aq lart”.

Video e gazetares italiane, u krahasua me skenën e famshme të Sharon Ston, në “Basic Instinc”, por Paolo e mohon të ketë kopjuar skenën e aktores së famshme.

“Shkurtimisht, videoja virale duket pak e ekzagjeruar, prezantova dy mbrëmje me pantallona. Sharon Ston nuk kishte veshur të brendshme në atë skenë. Unë, nga ana tjetër, preferoj të mbroj shëndetin dhe higjienën”, deklaroi prezantuesja.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.