VIDEO/ Afrimi i ri i Maldinit zbarkon në Milano, gati vizitat mjekësore


Alesandro Florenzi ka zbarkuar në Milano ditën e sotme për të kryer vizitat mjekësore dhe për tu zyrtarizuar si lojtari më i ri i Milanit.

videoooo

Mbrojtësit 30-vjeçar do t’i bashkohet kuqezinjve në formë huazimi me te drejtë blerje pas një viti. Florenzi vjen pas shpalljes si Kampion Europe me Italinë dhe eksperiencës 1-vjeçare tek gjigantët e PSG-së.

Milani ka bërë mjaft mirë këtë merkato duke siguruar disa lojtarë të rëndësishëm si Zhiru e portieri Manja, teksa pritet dhe ardhja në Milano e mesfushorit Bakajoko.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.