Video/ Aksident i rëndë në Tiranë, përmbyset makina, informacionet e para

video aksident i rende ne tirane permbyset makina informacionet e para
video aksident i rende ne tirane permbyset makina informacionet e para

Një aksident i rëndë është regjistruar pak momente më parë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur afër rrethit të Shkozës.

Nga pamjet e siguruara nga “BalkanWeb”, shihet një makinë e përmbysur në rrugë.

[embedded content]

Deri më tani nuk ka informacion për viktima apo të lënduar.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts