VIDEO/ Aksident në aksin Fier-Seman, makina përfundon në kanal, plagoset shoferi

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Fier-Seman, pasi një automjet ka dalë jashtë rruge dhe ka përfunduar në kanal.

Mësohet se mjeti ka dalë nga rruga si pasojë e humbjes së kontrollit nga ana e drejtuesit, i cili ka marrë plagë të lehta pas përplasjes.

[embedded content]

Sakaq, në vendngjarje ka mbërritur policia dhe grupi hetimor për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts